Politică

PNL a pus la încălzit vechea ciorbă făcută de Moloț

PNL a pus la încălzit vechea ciorbă făcută de Moloț

Liderii liberali din Hunedoara nu se descurcă în bucătăria politică a alegerilor locale.

Petrila | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Petrila | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. ZOLTAN BENKE (ALDE) 2. VASILE JURCA (PSD) 3. ILIE PĂDUCEL (PNL) 4. MIHAI ANDRONACHE (PMP) 5. GHEORGHIȚĂ IORGA (PRM) 6. EMIL CÂMPEAN (PND) 7. ILIE MATEI (PSRo) 8. GHEORGHE URDEA –[Mai mult…]

Municipiul Deva | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Municipiul Deva | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. Mihai Popovici – Alianța pentru Hunedoara 2. Florin Nicolae Oancea – ALDE 3. Emil Stoica Mariș – PSD 4. Petru Mărginean – PNL 5. Mircia Muntean – PSRO 6. Corina Violeta[Mai mult…]

Municipiul Hunedoara | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Municipiul Hunedoara | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. Kofity Zoltán – UDMR 2. Gheorghe Brutaru – ALDE 3. Dan Bobouțanu – PSD 4. Viorel Arion – PNL 5. Bogdan Radu Giurgiu – PER 6. Radu Florean – PSRO 7.[Mai mult…]

Municipiul Petroșani | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Municipiul Petroșani | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. Dorina Pleșcan – Alianța pentru Hunedoara 2. Francisc Gerschner – ALDE 3. Costel Postolache – PSD 4. Iacob Ridzi Florin Tiberiu – PNL 5. Mihai Radu Roșca – PND 6. Zoltan[Mai mult…]

Municipiul Orăștie | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Municipiul Orăștie | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. Marian Ioan Maniu – Alianța pentru Hunedoara 2. Filip Gherbea – ALDE 3. Ovidiu Laurențiu Bălan – PSD 4. Ioan Dorin Popa – PNL 5. Adrian Teiși – PRM 6. Iosif[Mai mult…]

Municipiul Brad | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Municipiul Brad | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. Serafim Leucian – Alianța pentru Hunedoara 2. Vasile Adrian Clonda – ALDE 3. Florin Cazacu – PSD 4. Daniel Ionel Adam – PNL 5. Vasile Bârea – PND 6. Benone Vlad[Mai mult…]

Călan | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Călan | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. IOAN TEODORESCU (ALDE) 2. PETRU MEDREA (PSD) 3. ADRIAN FILIP IOVĂNESC (PNL) 4. IOAN VÎLCELEAN (PV) 5. LUCIAN COSMESCU (PSRo) 6. VASILE ROTARU (PMP)

Hațeg | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Hațeg | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. OVIDIU ANDREI (ALDE) 2. MARCEL ADRIAN GOIA (PNL) 3. NICOLAE TIMIȘ (PSD) 4. FLORIN COPIL (PMP) 5. ALIN ANDRIONI (PV)

Geoagiu | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

Geoagiu | Ordinea pe buletinele de vot pentru alegerea primarilor

1. VASILE CĂRĂGUȚ (ALDE) 2. IOAN VĂLEAN (PSD) 3. BOGDAN RADU ILIE (PNL)

Inapoi Sus