Candidatul ideal:

– Disponibilitate pentru munca de teren;
– Disponibilitate de lucru 10 ore /saptamana (preponderent in week-end);
– Domiciliul intr-unul din orasele: Buzau, Ploiesti, Constanta, Hunedoara, Deva, Timisoara, Caransebes, Braila, Galati, Focsani.

Descrierea jobului:

– Realizarea unei situatii privind numarul de casute postale din aria alocata;
– Responsabil cu selectia distribuitorilor de ziare Kaufland;
– Coordonarea si supravegherea activitatii de distributie a ziarelor.

Descrierea companiei:

DESCRIEREA COMPANIEI:
Grupul Kaufland se numără printre cele mai mari companii de retail din Europa şi este un angajator dinamic şi dedicat. Seriozitatea, deschiderea şi performanţa se asociază cu mediul nostru de lucru.
Noi oferim angajaţilor noştri măsuri efective de dezvoltare profesională, precum şi programe interne in vederea unei calificări superioare.
Formarea continuă reprezintă un instrument obligatoriu pentru atingerea permanentă a succesului.

Sunteţi interesat/ă?
Vă rugăm să ne trimiteţi CV–ul şi scrisoarea de intenţie specificând poziţia şi codul poziţiei pentru care aplicaţi.

Vor fi contactaţi pentru interviu doar candidaţii care corespund cerinţelor de mai sus.

Persoana de contact: Oana Popescu
Departament Resurse Umane – Recrutare

S.C. KAUFLAND ROMANIA S.C.S.
Str. Barbu Văcărescu, Nr.120-144 RO-020284
Bucureşti, Sector 2
Web: www.kaufland.ro

11 răspunsuri

  1. buna ziua ma intereseaza postul de munca sunt din hunedoara cu domiciliu in hunedoara as dori sa stiu ce salar este?si cum trebuie sa procedez va multumesc

  2. casvanaurelia@yahoo.com' Your nameCASVAN AURELIA spune:

    Buna ziua,ma intereseaza un loc da munca din anuntul de mai sus.As dori mai multe informatii si cum trebuie sa procedez ca sa ma inscriu .Sunt din Hunedoara.Va multumesc si astept raspuns.

  3. sunt din deva, ma intereseaza locul de munca, dar as vrea sa cunosc mai multe aspecte.

  4. buna ma intereseaza si as dorii sa primesc detalii

  5. Simonasimo996@yahoo.com' Pop Cristina spune:

    Sunt din Simeria si as vrea sa lucrez ca distribuitor de reviste pe Simeria sau deva daca se poate .Astept raspuns .Multumesv

  6. simonasimo996@yahoo.com' POP CRISTINA spune:

    Buna ziua sunt din simeria si mar interesa distributia de pliante pe Deva si Simeria .Multumesc astept raspuns

  7. hagau_bianca@yahoo.com' Nicolaescu Bianca spune:

    Buna,as dori o colaborare cu dvs in vederea distribuirii ziarelor de publicitate!

  8. cristiangagiu1@gmail.com' Gagiu Cristian Ioan spune:

    Cu stima din deva

  9. evadeva68@yahoo.com' KERTESZ CONSTANTIN spune:

    Buna ziua ma intereseaza acest job daca mai este valabil.
    Sunt din Deva si as dori sa stiu si ce salar se plateste .
    Multumesc

  10. Buna ziua sant din Simeria si ma intereseaza acest job pentru Simeria ,Deva

  11. yasarmaria1972@gmail.com' blaga-yasar marioara spune:

    Buna ziua sint din hunedoara .ma inteteseaza acest loc de munca si as putea distribui reviste.multumesc

Lasă un răspuns către KERTESZ CONSTANTIN Anulează

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Inapoi Sus