1. Baia de Criș – Mihaiu Liviu Gorcea – PSD
  2. Balșa – Traian Felician Jude – PNL
  3. Baru – Daniel Răducanu – PNL
  4. Beriu – Emil Moise Bîc – PNL
  5. Blăjeni – Horia Flavius Jurca – PNL
  6. Boșorod – Ioan Grecu – PSD
  7. Bretea Română – Răzvan Ciprian Ionescu Gruia – PSD
  8. Brănișca – Adel Ștef – PSD
  9. Buceș – Traian Achim Mărcuș – PNL
  10. Bucuresci – Mircea Florin Ghilean – PNL
  11. Bulzeștii de Sus – Mirel Ion Suba – PSD
  12. Bunila – Romulus Stroia – PNL
  13. Burjuc – Gabriel Bartha – PSD
  14. Băcia – Florin Alba – PSD
  15. Băița – Damian Diniș – PSD
  16. Bănița – Petru Dorin Marc – Pro România
  17. Bătrâna – Radu Herciu – PNL
  18. Cerbăl – Mircea Claudiu Costa – PNL
  19. Certeju de Sus – Petru Adrian Cîmpian – PNL
  20. Crișcior – Ovidiu Ilie Furdui – PNL
  21. Cârjiți – Daniela Maria Adam – PNL
  22. Densuș – Ionel Adrian Vârtopean – PSD
  23. Dobra – Ovidiu Iosif Pădurean – PSD
  24. General Berthelot – Marina Huzoni – PNL
  25. Ghelari – Iancu Emerson Toma – PSD
  26. Gurasada – Silviu Nan – PSD
  27. Hărău – Lucian Mihael Albu Weber – PSD
  28. Ilia – Gabriel Marius Omotă – PNL
  29. Lelese – Ciprian Achim – PSD
  30. Lunca Cernii de Jos – Livițuc Lupulescu – PNL
  31. Luncoiu de Jos – Călin Dorin Dud – PNL
  32. Lăpugiu de Jos – Alin Traian Chiorean – PNL
  33. Mărtinești – Adinel Ioan Botescu – PSD
  34. Orăștioara de Sus – Vasile Marian Inășescu – PNL
  35. Peștișu Mic – Saul Daniel Dobruțchi – PNL
  36. Pui – Victor Tiberiu Stoica – PNL
  37. Rapoltu Mare – Octavian Gheorghe Roman – PSD
  38. Ribița – Ioan Faur – PSD
  39. Romos – Mircea Pătrânjan – PNL
  40. Râu de Mori – Flaviu Dilertea – PSD
  41. Răchitova – Liviu Simendroni – PSD
  42. Sarmizegetusa – Adrian Claudiu Mihai Cordoș – PNL
  43. Sântămăria Orlea – Dumitru Ioan Oprean – PSD
  44. Sălașu de Sus – Ioan Vlad – PSD
  45. Șoimuș – Mihai Gabriel Irimie – PNL
  46. Teliucu Inferior – Daniel Gheorghe Sorin Pupeză – PNL
  47. Tomești – Adrian Viorel Vasiu – PNL
  48. Totești – Tiberiu Păsconi – PSD
  49. Toplița – Nicolae Cerișer – PNL
  50. Turdaș – Remi Bocșeri – PSD
  51. Vața de Jos – Liviu Ioan Lință – PNL
  52. Vețel – Ioan Hențiu – PSD
  53. Vorța – Radu Emil Bureană – PNL
  54. Vălișoara – Camelia Bedea – PSD
  55. Zam – Sorin Ionel Nistor – PNL

2 răspunsuri

  1. Cetatean@Romania.ro' Umbra lui Avram Iancu vegheaza ! spune:

    Ce judet frumos ! Curat ! Fara urma de USR si alte mizerii !
    Doar partide normale, cu bunele si uscaturile lor dar normale !
    Mai exista deci speranta !
    Felicitari tuturor hunedorenilor ! Doamne ajuta !

  2. Ciolan impartit intre PSD şi PNL. Un singur primar am vazut de alta culoare .. parca de la Pro Pinochio.

Lasă un răspuns către Umbra lui Avram Iancu vegheaza ! Anulează

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

*

Inapoi Sus