Hunedoara Liberă.ro vă spune ce profil de angajat se caută şi până când primesc CV-uri pentru locurile de muncă vacante.

Auchan angajează 30 de manageri de raion în oraşele: DEVA, Braşov, Bucureşti, Cluj-Napoca, Galaţi, Oradea, Sibiu, Suceava, Timişoara, Tîrgu-Mureş.

Până pe 15 februarie se primesc candidaturi pentru acest post. Ai mai multe variante de a trimite CV-ul tau:

* Aplici AICI
* Completezi direct formularul electronic CV online de pe site-ul www.auchan.ro

Candidatul ideal:

– mobilitate nationala|regionala
– 1- 3 ani experienta relevanta in munca
– studii superioare absolvite
– cunoasterea unei limbi straine (engleza | franceza)
– onestitate, dinamism
– implicare, determinare
– capacitate de efort sustinut
– abilitati de relationare
– abilitati de coordonare si management al echipei

Descrierea jobului:

Managerul comercial defineste, impreuna cu echipa comerciala o politica adaptata pentru a asigura dezvoltarea permanenta a ofertei comerciale din raionul sau. El este responsabil cu rezultatele contului sau de exploatare, garantul satisfactiei clientilor si al aplicarii politicilor comerciale si umane in sectorul sau de activitate.Responsabilitati:
– organizeaza activitatea comerciala a raionului (productia si ambalarea produselor, prezentarea lor pentru vanzare, aprovizionarea cu materiile prime necesare in cadrul raioanelor fresh food)
– se asigura ca exista o cantitate suficienta de marfa, pentru a satisface cererea clientilor, respectand structura gamei
– fixeaza pretul de vanzare in cadrul politicii Auchan Romania
– asigura, conform politicii companiei, implantarea si vanzarea produselor
– analizeaza si concepe planul comercial anual
– urmareste reclamatiile clientilor si le rezolva cu promptitudine
– organizeaza si gestioneaza echipa din subordineOferta (bonusuri, beneficii)- training inten
– Pachet salarial atractiv
– Prime
– Reale oportunitati de dezvoltare profesionala

Descrierea companiei:

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 13 tari si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei aproape 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.

Un răspuns

  1. doru@outgun.com' Crișovan Doru spune:

    Curiculum Vitae
    INFORMAŢII PERSONALE Crișovan Mircea Doru
    Deva,aleea P Păcii, Bl. F1, sc.B, Ap 12
    masculin| Data naşteri30.04.1971| Naţionalitatea română

    0754 080 402
    doru@outgun.com
    Sexul masculin

    EXPERIENŢA PROFESIONALĂ S.C. Imprimeria Maia S.R.L..- administrator 2011 _ 2014
    Colegiul Tehnic Transilvania Deva 2010_ 2011 și 2004_ 2005 profesor
    S.C. Aqua Con S.A. șef șantier 2006_2010
    S.C. L.D. Copy Service administrator 1997_2003

    EDUCAŢIE ŞI FORMARE-INGINER
    COMPETENΤE PERSONALE
    Universitatea Politehnica București, Facultatea Știința și Ingineria Materialelor, specialitatea Turnarea Metalelor, an absolvire 1997
    Liceul Decebal Deva sec secția matematică fizică 1989

    Alte limbi străine cunoscute
    Ascultare
    germana Mediu
    franceza Mediu
    ΙNΤELEGERE VORBIRE
    Citire

    Competenţe informatice- Ofice, Adobe, QuarqXpress, Corel Draw
    Permis de conducere – nu

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile necesare sunt marcate *

Inapoi Sus